05.11.2023

Jediný gól nejlepší defenzivě na tři body nestačil

Poslední děkovačka roku 2023 nebyla v Dudák aréně tak veselá, jak jsme si představovali, ale i bod proti silnému soupeři se počítá. Moc děkujeme za podporu, jste a vždycky jste byli naším dvanáctým hráčem.

4. kolo divize (skupina A), sobota 4. listopadu:

SK Otava Katovice – SK Aritma Praha 1:1 (1:0).

Branky: 23. L. Bálek – 56. Trenkwitz z penalty. Rozhodčí: Adámek – Hes, Guntiš. ŽK: 4:3 (58. Kadula, 61. Janoch, 82. Chylík, 90+5. Brabec – 20. Hagino, 63. Červený, 80. Mareš). Přihlíželo 285 diváků.

Sestava Katovic: Provazník – Sigmund, Janoch, Michal Kynkor, Brabec – Kahuj, Kotrba (74. Cibulka), L. Bálek, Martin Kynkor, Hnídek (74. Souhrada) – Kadula.

Sestava Aritmy Praha: Roub – Vožický (20. Hagino, 46. Novotný), Hodík, Š. Dostál, Ielitro, Kubr (46. Novotný), Mareš, Kolínek, D. Dostál, Komárek, Trenkwitz (76. Musil).

Lubomír Vašica, trenér Katovic: "Potvrdili jsme formu z předchozích zápasů – jak v Hořovicích, tak doma proti Doubravce jsme podali dobré výkony, ale tentokrát bych řekl, že byl vůbec nejlepší. Hráči rychle kombinovali, hráli jsme přes křídla a vytvářeli jsme si příležitosti ve vápně. Mělo to důraz a tempo, ale bohužel nás opět zradila koncovka, když se nám nepodařilo vstřelit více jak jeden gól. Udělali jsme jednu chybu a soupeř nás za ni potrestal. Myslím, že se za předvedený výkon stydět nemusíme, ocenili ho i fanoušci. Hráči si zaslouží pochvalu, i když to nebylo za tři body. "